L’EQUIP2022-09-23T10:23:07+00:00

PROCURADORS I PERSONES PER ATENDRE’T

El principal actiu del nostre despatx és el seu equip humà. El talent, el coneixement, la qualitat humana i la vocació de les persones que dia a dia treballem en Fontquerni Procuradors fan possible que els nostres clients trobin resposta a les seves necessitats.

Som capaços de posar-nos en el lloc del client perquè els professionals del nostre despatx de procuradors a Barcelona són propers i accessibles, i perquè apostem per una mentalitat oberta i per servir de recolzament en tot moment, tant a advocats com a empreses o particulars.

EL NOSTRE EQUIP,
LA NOSTRA FORÇA

      JORDI FONTQUERNI BAS

jordi@fontquerni.com
Fundador i soci del despatx des de l'any 1982. Procurador dels Tribunales des de 1982

   YVONNE FONTQUERNI COLOMA

yvonne@fontquerni.com
Sòcia i Directora del despatx. Advocada no exercent per ESADE i Procuradora dels Tribunals

Sebastià Mirabent Julià

sebastia@fontquerni.com

Oficial Habilitat dels
Jutjats de 1ª Instància de Barcelona

Integrant de l'equip des de 1985

Mariano Solano Conejo

mariano@fontquerni.com

Oficial Habilitat dels Jutjats Mercantils de Catalunya

Laura Erra Barcons

laura@fontquerni.com

Oficial Habilitada i Coordinadora partits judicials de Catalunya.

Abogada no exercent

Sayo Usseti Mata

sayo@fontquerni.com

Oficial Habilitada de l'Audiència, Sales del TSJC, del Contenciós i Penal

Dani Encuentra Galindo

dani@fontquerni.com

Oficial Habilitat. Tramitació procesal notificacions / Jutjats

Jordi Fontquerni Coloma

jordi@fontquerni.com

Tramitació preparació demandes. Gestió de RED-Assenyalaments

Esther Gutiérrez Fernandez

esther@fontquerni.com

Administrativa. Departament facturació i comptabilitat

Marta Coloma Coloma

marta@fontquerni.com

Responsable departament d'administració

VOLS TREBALLAR EN UN DESPATX DE PROCURADORS CAPDAVANTER?

En Procuraduría Fontquerni, som un despatx de procuradors de Barcelona en contínua expansió, que desitja créixer al costat de professionals motivats i amb un ampli potencial i iniciativa, tot això orientat cap a la prestació dels millors serveis als nostres clients.

Per iniciar el procés de selecció és necessari que ENVIÏS UN MAIL ADJUNTANT EL TEU CV ACTUALITZAT.